درباره من

سامان فائق

درباره من

من سامان فائق متولد آذرماه سال ۱۳۵۸ در تهران هستم. از ۱۳۸۸ متاهل شدم و سعی دارم در مقام همسر و پدر،زندگی‌ای پر از مهر، درک و شعور را با کمک خانواده‌ام خلق و تجربه کنم. موفقیت‌ها و شکست‌های فراوانی را تجربه کردم و در تمامی این لحظات همسرم بهترین و محکمترین همراهم بود. هر دو سعی کردیم بر این باور باشیم که زندگی یعنی بالا رفتن‌ها و پایین آمدن‌ها و لذت بردن از تک‌تک همین لحظات و درس گرفتن از آن برای خلق وضعیت بهتر.

علایق شخصی من

همواره سه موضوع رشد، توسعه و پیشرفت به عنوان مفاهیم بنیادی در زندگی شخصی و حرفه‌ای دغدغه من بوده و هست. سعی دارم موشکافانه به اطرافم توجه کنم و از هر رخدادی، درسی بگیرم.

مدت‌هاست که عمده انرژی خودم را به مطالعه و واکاوی این سه مفهوم برای زندگی شخصی و زندگی حرفه‌ای‌ام معطوف کردم و یکی از انگیزه‌هایی که باعث مطالعات بدون توقفم می‌شود، تولید محتوا و به اشتراک‌گذاری یافته‌هایم با دیگران به صورت رایگان است.

اگر علاقه داشته باشید، می‌توانید علاوه بر مطالبی که در این وبلاگ می‌نویسم، کانال آکادمی سامان فائق را دنبال کنید تا مطالب کوتاه‌تر روزانه را نیز مطالعه فرمائید.

برای ورود به کانال فیلتر شکن خود را روشن کنید و اینجا کلیک کنید.

چرا وبلاگ شخصی دارم؟

گاهی مطالبی که می‌نویسم، طولانی‌تر از حوصله کانال تلگرامی و شبکه‌های اجتماعی است. به همین دلیل تصمیم گرفتم وبلاگ شخصی خودم را راه‌اندازی کنم تا علاوه بر اینکه بتوانم مطالب طولانی‌تر را بنویسم، بتوانم آنها را در قالب یک مجموعه منسجم جمع‌آوری کنم.

چرا کپی کردن از مطالب این وبلاگ آزاد است؟

هدف اصلی من تحصیل خود و دیگران از مطالبی است که می‌نویسم و عمیقاً معتقدم که رشد و توسعه من در گرو رشد و توسعه‌ی جامعه‌ای است که در آن زندگی می‌کنم.

مطالب این وبلاگ و نوشته‌های کانال تلگرامی آکادمی سامان فائق را می‌توانید با نام من نقل کنید و ضمناً می‌توانید بدون قید نام و آدرس دهی به نوشته‌هایم یا حتی  به نام خودتان برای دیگران نقل کنید تا شاید این مطالب به کار کسی آید و برای او مفید باشد.

مطمئن باشید که در نهایت من و شما همگی با هم برنده خواهیم بود. فقط امیدوارم که نوشته‌هایم ارزش بازگو شدن داشته باشند.

قبلاً کجا کار کردم؟

اینکه کجا کار کردم و چه کار کردم خیلی مهم نیست. در واقع آنچه برای من مهم بوده، این است که همیشه کار را برای خود کار انجام داده‌ام و سعی کردم با تمام وجود برای توسعه و رشد آن تلاش کنم.

می‌توانید اینجا کلیک کنید و رزومه‌ی من را ملاحظه کنید.

 

شبکه‌های اجتماعی من

متاسفانه خیلی در شبکه‌های اجتماعی حضور ندارم ولی گاهی در این شبکه‌های اجتماعی مطالبی منتشر می‌کنم:

گاهی در ویرگول می‌نویسم. اینجا کلیک کنید

گاهی ویدئو‌هایی در آپارات بارگزاری می‌کنم. اینجا کلیک کنید

روزانه در کانال آکادمی سامان فائق مطالب کوتاهی منتشر می‌کنم. اینجا کلیک کنید (با فیلتر شکن روشن)

اینجا کلیک کنید و پیام خود را ارسال کنید

اینجا کلیک کنید و درخواست مشاوره خود را ثبت کنید